Chcete Launcher z Pixel telefonů? Nový Lean Launcher už je na Google Play

lean launcher google play

Lean Launcher nyní můžete stahovat na Google Play. Jde o Launcher, který si bere inspiraci z Pixel Launcheru. Oproti jiným podobným launcherům je výhoda v tom, že jej můžete stahovat přímo z Google Play. Například takový Rootless Pixel Launcher, o kterém jsme již také psali, musíte stahovat a instalovat ručně.

Lean Launcher nabízí i zajímavé funkce, které Pixel Launcher postrádá

Díky tomuto launcheru si můžou i majitelé jiných telefonů než Google Pixel, vyzkoušet a používat uživatelské rozhraní tak, jak jej zamýšlí Google. Oproti Pixel Launcheru má ale také podrobnější nastavení a více funkcí. Nechybí například podpora notifikačních teček, dynamických ikon a zkratek, rychlé akce atd. Dokonce má i podporu pro Google Now, vyhledávání Google, zkrátka se co nejvíce blíží Pixelu.

Mezi další funkce se dá zařadit i dvojité poklepání pro zamknutí telefonu, možnost změnit průhlednost navigační lišty, podpora otáčení obrazovky, vypnutí animací a možnost rychle změnit grafické téma na světlé či tmavé barvy. Tento Launcher také umožňuje změnit počet ikon a jejich velikost na hlavní stránce, to například Pixel Launcher neumožňuje. Launcher můžete stahovat zdarma z Google Play.

Lean Launcher
Lean Launcher

Vyzkoušíte Lean Launcher?

Zdroj: androidcommunity.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)