TOPlist

Kvíz: Všeobecný přehled se cení. Jak se orientujete (nejen) v Android světě?

kvíz android
  • V redakci jsme si pro vás připravili kvíz, který se týká všeobecných znalostí (nejen) o Androidu
  • Test zahrnuje celkem 10 otázek, za každou správnou odpověď získáte 1 bod
  • Otestujte své znalosti bez pomoci strýčka Google!

Pokud jste pravidelnými čtenáři našeho webu, zřejmě patříte mezi zkušenější uživatele, kteří toho o Android a technologiích obecně ví spoustu. V redakci jsme si pro vás připravili kvíz zahrnující celkem 10 otázek, některé z nich lehčí, jiné trochu těžší. Snažili jsme se vybrat z co nejširšího množství témat, všechny ale svým způsobem souvisí s operačním systémem Android.

Na své si rozhodně přijdou fanoušci Samsungu, ale také telefonů od Xiaomi, milovníci chytrých hodinek nebo ti, kteří pravidelně sledují náš web a mají povědomí o nových spekulacích. V komentářích se s námi následně můžete podělit o vaše výsledky.

Test zahrnuje celkem 10 otázek, každá správná odpověď je ohodnocena bodem. Pokud i bez Googlu dokážete odpovědět na všechny otázky správně, možná v sobě máte skrytý talent, který můžete uplatnit třeba v našem týmu.

Jak dopadl váš výsledek?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)