TOPlist

Karetní hra Gwent ze světa Zaklínače vychází brzy na Android. Trailer odhalil datum vydání

gwent android

Společnost CD Projekt RED, která stojí za herní sérií Zaklínač, anebo chystaným RPG Cyberpunk 2077, tvoří již několik let i karetní hru GWENT právě ze světa Witchera. Od roku 2019 je tato hra dostupná i na iOS. Jak už bývá u podobných her zvykem, na Android verzi si musíme chvíli počkat. Naštěstí už ne dlouho, karetní hra Gwent vychází brzy.

Gwent na Android vychází již 24. března

Karetní hra Gwent se poprvé objevila v Zaklínači 3 jako jedna z mnoha vedlejších aktivit. U hráčů byl Gwent ale tak oblíbený, že se CD Projekt RED rozhodl pro samostatnou hru nejprve pro PC a konzole. A zatímco podpora pro herní konzole je u konce, tak naopak pro telefony a tablety vše začíná.

Jedná se o kompetitivní karetní hru v podobném stylu jako třeba Hearthstone. Hraje se však poměrně odlišně. K dispozici jsou různé frakce, hrdinové a stovky karet. Herní plocha je rozdělena na dva pruhy, do kterých postupně vkládáte jednotky a kombinujete s artefakty či kouzly.

GWENT: The Witcher Card Game | Android Release Date Trailer

GWENT: The Witcher Card Game | Android Release Date Trailer

Hraní je zdarma a potěší i štědrý způsob získávání nových karet. I hráči, kteří do hry nevloží ani korunu, mají možnost vytvořit si velice dobré balíčky. Již nyní můžete hrát na PC či iOS a do Android verze si později svůj účet převést. Zároveň bude k dispozici možnost hrát na Androidu i proti PC či iOS hráčům.

Gwent je už k dispozici na Google Play, kde se můžete předběžně zaregistrovat. Odměnou za předregistraci je speciální avatar, se kterým si můžete ozdobit profil.

GWENT: The Witcher Card Game
GWENT: The Witcher Card Game

Hrajete Gwent? Těšíte se na Android verzi?

Zdroj: playgwent.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)