Jízda začíná! Honor a Eva Samková spouští soutěž a sází se s fanoušky

JizdaSEvou-Honor-soutez-nahledak

Evu Samkovou, českou snowboardistku a olympijskou vítězku ze Soči, můžete vídat jako tvář kampaně značky Honor. Nyní spolu vytvořili výzvu a soutěž, která potrvá až do konce listopadu. V soutěži plné sázek, tipování a překonávání pak budete moci vyhrát mimo jiné i současnou vlajkovou loď, Honor 7. Tak se pojďte zúčastnit, protože „Jízda s Evou“ začíná.

Jízda s Evou

Soutěž Jízda s Evou odstartovala už v pondělí a i vy se jí můžete zúčastnit na webu www.jizdasevou.cz. Nová tvář značky, Eva Samková, se do celé výzvy aktivně zapojuje a chystá se podstoupit odvážnou sázku. Sama se rozhodla, že se na tréninkové trati musí zlepšit a tak, aby měla motivaci, dala soutěžícím možnost tipovat, za jaký čas trať zajede v poslední den soutěže. Autor nejpřesnějšího tipu získá Honor 7. Ve hře jsou ale i další výhry, jako Honor 4C nebo selfie klacky.

honor 7

„Kromě soutěže a sázek na webu mohou její snažení fanoušci průběžně sledovat také na sociálních sítích. Platí, že čím více fanoušků se do soutěže a výzvy zapojí, tím více je ve hře a o to zajímavější bude sázka s Evou. Pokud trať v čase, ke kterému se „hecla“, nezajede, bude muset splnit šílenou výzvu, kterou jí fanoušci zadali,“

– Tomáš Veselý, Marketing & Commerce manager značky Honor pro střední Evropu.

Jízda s Evou je v plném proudu a my jsme své tipy již odeslali. Teď je řada na vás. Čím více soutěžících odešle svůj tip, tím více cen Honor poskytne. Tak svou šanci nepromarněte.

Zdroj: Honor

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)