Jak změnit barvu chatu v Messengeru? Dívejte, je to úplná brnkačka

jak změnit barvu Messenger chatu

I mobilní chatovací aplikace patří mezi ty, které svým uživatelům nabízejí množství možností pro úpravu vzhledu a celého prostředí. V “kecálcích” trávíme spousty času, tak je fajn, že existují možnosti, jak si je částečně upravit k obrazu svému. V nedávných návodech jsme vám například ukázali, jak se dají měnit tapety ve WhatsAppu nebo zapínat spousty dalších em.oji reakcí v Messengeru. Druhému jmenovanému nástroji se budeme věnovat i nyní. Ukážeme si, jak v Messengeru změnit barvu konkrétního chatu. Tato funkce mění podklad pod zprávami v dané konverzaci a také podobu některých ikonek a jiných prvků.

Jak změnit barvu chatu v Messengeru

  1. Otevřete si okno libovolné Messenger komunikace.
  2. Klikněte vpravo nahoře na ikonku (i), která ukrývá nastavení pro danou konverzaci.
  3. Hned na prvním řádku je možnost měnit Motiv, tedy barevné schéma.
  4. Vyberte si dle libosti. K dispozici je několik sezónních a tematických motivů, ale i neměnná základní paleta. Některé motivy netvoří jen jednolité barvy, ale i jiné prvky.
  5. Po kliknutí na vybrané kolečko se ihned změní barva chatu.

Změna motivu / barvy je oznámena všem účastníkům konverzace prostřednictvím oznámení a projeví se u vás i u nich. Právo takto měnit vizuální podobu konverzace mají všichni její účastníci. Základní barvou pro Messenger chat je momentálně nová gradientní modro-fialovo-růžová. Koresponduje s nedávno provedenou změnou designu celé aplikace.

Jaké barvy / motivy teď v Messengeru používáte?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)