Jak nastavit tapety v jednotlivých WhatsApp chatech? Přibylo i pár nových

WhatsApp tapety

Vývojáři mobilní aplikace WhatsApp si připravili příjemné novinky pro uživatele, kteří si rádi přizpůsobují nástroje pomocí variabilních grafických prvků. Designově jinak celkem nudný komunikační nástroj dostává více možností pro customizaci. V tomto případě se bavíme o tapetách, které mohou v pozadí konverzace citelně proměnit vizáž celé aplikace. WhatsApp teď nabízí nové tapety, které jdou navíc nastavit individuálně v jednotlivých komunikačních vláknech. Konkrétní obrázky pocházející z nabídky tohoto komunikátoru (je k nim samostatný instalátor) jsou nyní například rozděleny na tmavé a světlé. Abyste je mohli lépe sladit s aktuální podobou systému.

Beautiful New Wallpapers on WhatsApp

Beautiful New Wallpapers on WhatsApp

Malá změna nastala také u jednobarevných pozadí. Při jejich aplikaci se objevuje nové zaškrtávací políčko, kterým si můžete zvolit, jestli se má zobrazovat přes jednolitou bravu také rastr s klasickými WhatsApp kresbičkami. Takovými, které se nacházejí na základní tmavě zelené tapetě. Nadále zůstává možnost hodit na pozadí i libovolnou fotku z galerie. Příjemné je, že tapety teď WhatsApp umí aplikovat na jednotlivé konverzace. Máte tedy možnost buď nastavit jednu společnou v hlavních možnostech aplikace, nebo u každého chatu vybrat unikátní přes tři tečky vpravo nahoře.

Současně se zavedením novinek u tapet přichází WhatsApp také s rozšířenými možnostmi pro používání nálepek. Vývojáři je vybavují textovými štítky, díky kterým půjdou najít běžným psaním na klávesnici. Jejich výběr by měl být možný i pomocí obyčejných smajlíků. Pokud v tento moment uvedené novinky nevidíte, budete muset počkat. Jejich zavádění je řízeno vzdáleně a nesouvisí s verzí aplikace.

Jaké tapety máte nastavené ve WhatsApp aplikaci?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)