TOPlist

iPhone 6S, nebo pořádný Android? Zvolte si výhru sami

HighSky Brokers iPhone 6S Samsung Galaxy S6 Edge

Komerční článek

Zhodnoťte virtuální milion korun v podzimní investiční soutěži a vyhrajte cenu dle vašeho výběru ve výši hodnoty nového iPhone S6 nebo 1000 Kč týdně! Naučte se obchodovat se zlatem, ropou a dalšími komoditami nebo světovými měnami i na svém telefonu a tabletu!

Vyhrajte, co právě chcete a ještě každý týden 1000 Kč

>>> PŘIHLASTE SE DO SOUTĚŽE ZDE <<<

HighSky Brokers iPhone 6S Samsung Galaxy S6 Edge 2HighSky Brokers iPhone 6S HTC One M9+Výhrou v investiční soutěži je sice produkt Apple, který ale můžete dle vlastního uvážení
zaměnit za jinou cenu (jakýkoliv telefon, tablet nebo počítač) v obdobné hodnotě jako iPhone 6s v základní verzi. Přímo se tedy vybízí vybrat si ten nejlepší telefon s Androidem na trhu.

Využijte toho! Stačí zhodnotit virtuální milion korun v investiční soutěži s českým obchodníkem s cennými papíry – společností HighSky Brokers, a.s.

Naučte se obchodovat online se světovými měnami, zlatem, ropou a dalšími komoditami prostřednictvím počítače, chytrého telefonu nebo tabletu.

>>> PŘIHLASTE SE DO SOUTĚŽE ZDE <<<

Kdo je HighSky Brokers?

Český obchodník s cennými papíry – společnost HighSky Brokers, a.s. – nabízí možnost online obchodovat s měnami (forex), komoditami a akciovými indexy prostřednictvím počítače, telefonu nebo tabletu. highsky-1-

Společnost HighSky Brokers, a.s. vznikla v roce 2010 a disponuje licencí České národní banky. Základní kapitál společnosti činí 37, 5 milionů korun. Informace o společnosti a rizicích spojených s reálným obchodováním naleznete na www.highsky.cz.

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)