Žena si objednala u operátora iPhone 13 Pro Max. Místo toho dostala mýdlo

iphone 13 pro max

Po přečtení nadpisu vás jako první zřejmě napadlo, že se dvaatřicetiletá žena z Londýna stala obětí klasického internetového podvodu. O to více je překvapivé, že se o něj postaral mobilní operátor Sky Mobile, který ji namísto telefonu iPhone 13 Pro Max v hodnotě 1 500 liber (asi 43 000 Kč) nechal poslat antibakteriální mýdlo.

Poznámka redakce

Tento případ sice s Android komunitou nesouvisí, ale vyskytlo se několik jiných. A v některých případech o poznání šťastnějších. Pamatujete si třeba ten, kdy muži přišel Pixel 6 Pro, přestože si objednal klasickou verzi? 

Žena dostala od operátora mýdlo namísto iPhonu

Khaoula Lafhaily se rozhodla, že si vezme na tříletou smlouvu tarif s mobilním telefonem iPhone 13 Pro Max. Po uskutečnění této smlouvy si navíc nechala zaplatit za to, aby svůj nový jablečný telefon dostala ještě ten den. To se ale nestalo a balíček dorazil až druhý den. Když jej konečně obdržela, nemohla uvěřit svým očím.

iphone 13 pro max sky mobile mýdlo

Místo nového telefonu totiž dostala pouze mýdlo, jehož cena je pochopitelně mnohem nižší. Podala tedy na společnost Sky Mobile stížnost, kterou už ve firmě interně prošetřují. Svůj telefon však dodnes nedostala a to i přestože se incident odehrál 24. ledna, tedy před dvěma týdny. Pokud byste si chtěli přečíst něco o již zmíněném šťastlivci, kterému přišla Pro varianta Pixelu 6, mrkněte na náš předchozí článek.

Stali jste se někdy obětí podvodu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)