Insta360 Flow je nový chytrý gimbal pro mobilní tvůrce

Insta360 Flow gimbal uvedení cena parametry

Společnost Insta360, která má na svém kontě zajímavé akční kamery a další příslušenství určené k natáčení, představila nový aktivní gimbal Flow pro pořizování videí mobilním telefonem. Přímý konkurent pro DJI Osmo Mobile 6 se chlubí především chytrou funkcí Deep Track 3.0, která zajišťuje automatické sledování vybraného objektu před kamerou. Insta360 Flow má rovněž vestavěnou 215mm selfie tyč.

Jednou z funkcí, kterou gimbal Flow obsahuje a která v modelu Osmo Mobile 6 chybí, je vestavěný držák pro mikrofon. Insta360 také inzeruje, že Flow může nabídnout 12 hodin provozu, zatímco DJI nabízí přibližně 6 hodin a 24 minut. Je to díky větší 2 900mAh baterii Flow, která je navržena tak, aby v případě nouze fungovala i jako powerbanka pro váš smartphone.

Introducing Insta360 Flow – The AI Tracking Smartphone Stabilizer

Introducing Insta360 Flow - The AI Tracking Smartphone Stabilizer

Určitě zaujme také pomocník “Shot Genie”, který umí na základě 80 naučených scénářů doporučit, jak danou scénu natočit. Mezi další režimy snímání patří možnosti dolly zoomu, časosběrných snímků a panoramat. Nechybí ani podpora ovládání gesty hands-free a “živý režim”, který je navržen tak, aby vás udržel v záběru během videohovorů nebo streamování. Samotný gimbal Insta360 Flow stojí v oficiálním e-shopu 169 eur, tedy asi 4 tisíce Kč. K dispozici jsou ale i rozšířené sady s dalším příslušenstvím. Novinka se dá pořídit v šedé a čistě bílé barvě.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte tip na jiný gimbal za tuto cenu?

Zdroj: The Verge

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)