TOPlist

Ingress: The Animation je nový animovaný seriál k oblíbené hře

ingress: the animation

Ještě předtím než se studio Niantic proslavilo i mimo herní a mobilní svět s Pokémon Go, vytvořilo jinou hru s rozšířenou realitou. A to Ingress. Hra vyšla již v roce 2012 a primárním cílem je převzít kontrolu nad portály umístěnými v reálném světě. A i když Ingress nikdy nedosáhl takové popularity jako Pokémon Go, stále jde o velmi oblíbenou hru. Nicméně už jde poznat, že jde o šest let starou hru. Proto se na dnešní rok chystá značně vylepšená verze Ingress Prime, kterou doplní i animovaný seriál Ingress: The Animation, o kterém jsme se dozvěděli nové informace.

Ingress: The Animation je Anime seriál, který vyjde v říjnu na Netflixu

Za tímto novým seriálem stojí Yuhei Sakuragi a spolupracují také s Takeshi Honda. Vydání tohoto seriálu už je hodně blízko, chystá se v říjnu. A to na streamovací službě Netflix. Z příběhu víme to, že se zaměří na dvě postavy.

ingress prime Ingress Prime

První se jmenuje Makoto, druhá hlavní postava pak Sarah. Oba jsou ovlivněni exotickou hmotou, která z portálů uniká. Korporátní společnost tuto hmotu zneužívá k experimentování na lidech. Co je zajímavé, tak postavy ze seriálu se objeví i ve hře Ingress Prime. Dá se tak očekávat, že i do hry se dostane nový příběh a pokud budete chtít do světa Ingressu pořádně proniknout, bude potřeba sledovat i seriál. V tuto chvíli ještě není k dispozici žádný trailer, očekávat se dá ale v následujících měsících. Prozatím můžeme vidět jeden obrázek, který najdete v náhledu zprávy.

Ingress Prime
Ingress Prime

Těšíte se na Ingress Prime a seriál Ingress: The Animation?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)