TOPlist

Nový Ingress Prime: Očekávané vylepšení oblíbené hry konečně vyšlo

Ingress Prime: Znovu a lépe

Před Pokemon Go tu byl Ingress. Původní sci-fi AR akce se po vydání pokemonů ocitla trochu na druhé koleji. Nyní vychází v nové, vylepšené verzi Ingress Prime a slibuje mnohem lepší herní zážitek. Co přinese nového?

Ingress Prime se snaží zaujmout nové hráče

O předělané verzi Ingress Prime Niantic mluvil již na začátku roku 2017. Sami jsme o ní psali už loni. Tehdy očekával vydání nové verze na konci roku 2017. To nevyšlo. Avšak nyní o rok později, vývojáři plní resty a předělaná verze skutečně vychází. Hlavní cílem je dostat do hry nové hráče. Pokud jste tedy původní Ingress nehráli, tak je nyní ideální čas hru vyzkoušet.

Hra byla předělána na Unity engine a nyní běží na stejném základu jako Pokemon Go, přičemž uživatelské rozhraní bylo překopáno, grafika znatelně vylepšena a příběh byl rozveden pomocí animovaného seriálu Ingress: The Animation. O co v Ingress Prime jde? Jde o AR hru kombinující digitální svět s tím reálným. V Ingress Prime je svět pokryt portály, které akumulují XM energii. A vy si zvolíte jednu ze dvou soupeřících stran – „Osvícené“ či „Odboj“, které vzájemně soupeří o kontrolu nad portály.

Welcome to Ingress

Welcome to Ingress

Pokud už máte něco nahráno, bude vám nabídnuta možnost vrátit se zpět na první level. Takoví hráči budou odměněni například speciální odznakem. O statistiky nepřijdete, ty vám nadále zůstanou. Novinkou je AI reprezentace frakcí. Hra se bude z vašeho hraní učit a přizpůsobovat se vašemu stylu hraní. Snahou je vytvořit reálně působící herní prostředí, které bude reagovat na vaše akce. Na hodnocení, jak to dobře či špatně to funguje, si zatím budeme muset počkat. Niantic dále slibuje, že je hra mnohem šetrnější k baterii vašeho telefonu než dříve. Vysoká spotřeba baterie byla jednou z největších bolístek původní verze. K dispozici je verze pro iOS i Android, hra je v obou případech ke stažení zdarma.

Ingress Prime
Ingress Prime

Hráli jste původní Ingress? Vyzkoušíte novou verzi Prime?

Zdroj: androidpit.comingress.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)