Hudební přehrávač z Honeycombu ke stažení na XDA fóru (aktualizováno)

No Image-01

Pokud byste rádi vyzkoušeli nějaké lahůdky z chystaného Androidu 3.0 Honeycomb, možná máte příležitost. Člen XDA fóra, vystupující pod přezdívkou JaJsemMatty (ano, je to Čech :) ), zveřejnil instalační soubor vývojové verze hudebního přehrávače z Honeycombu. Původně se tato aplikace objevila v diskuzi na dailymobile.se.

Soudě dle snímků program nabízí například možnosti pro streamování a ukládání hudby pro pozdější přehrávání. Další funkcí je vyhledávání, které aktivujete dlouhým podržení prstu na zvolené skladbě. V následujícím menu pak lze vybrat, zda chcete v prohlížeči zobrazit informace k písničce/albu, nebo jestli se podíváte po videoklipu na Youtube.

Vyhledávání přímo z hudebního přehrávače pro Honeycomb

Vyhledávání přímo z hudebního přehrávače pro Honeycomb

Rozhraní pro práci s alby a skladbami nápadně připomíná galerii obrázků, jak ji známe z aktuálně dostupných verzí Androidu.

Knihovna přehrávače pro Honeycomb

Knihovna přehrávače pro Honeycomb

Pro instalaci je nutné stáhnout soubor com.google.android.music.apk, k čemuž je nutná registrace na XDA fóru. Upozorňujeme ale na skutečnost, že se jedná o vývojovou verzi, která může obsahovat chyby a způsobovat problémy.

JaJsemMatty přehrávač testoval na Samsungu Galaxy Tab (s rootem), na kterém mu údajně fungoval. Další uživatelé hlásí zprovoznění na Samsungu Galaxy S, HTC HD2, HTC Evo, Motorola Droid 2 a Sony Ericsson Xperia X10 (s Androidem 2.3). My jsme zkusili aplikaci nainstalovat na LG Optimus One, kde skončila instalační proces skončil chybou.

Video z prostředí aplikace (aktualizováno)

https://www.youtube.com/watch?v=glFiw1ex7oY

Zdroje: xda-developers a fórum xda-developers

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)