TOPlist

Huawei Watch GT 4 Spring Edition přináší pět nových verzí!

Huawei Watch GT 4 Spring Edition
  • Huawei Watch GT 4 Spring Edition přichází v několika pěkných barvách
  • Zatímco telefonům Huawei se nedaří, ve světě hodinek je úspěšný
  • V brzké době očekáváme představení minimálně jedné novinky

Huawei Watch GT 4 patří k nejoblíbenějším chytrým hodinkám současnosti. Výrobce už celou řadu let vsází na stejný koncept – atraktivní design, skvělá výdrž na jedno nabití, vyvážená nabídka funkcí. Platí to ale také naopak – hodinky pořád neumí platit, nabídka aplikací je omezená.

Hodinky od Huawei jsou globálně velmi oblíbené, výrobce se dlouhodobě drží na stupních vítězů. Restrikce ze strany USA se hodinek dotýkají minimálně, ačkoliv právě ty budou tím hlavním důvodem, proč s nimi ještě nejde platit. Huawei si je ale potenciálu svých hodinek vědom a představil Huawei Watch GT 4 Spring Edition.

Z pohledu funkcí nečekejte žádné změny, pořád to jsou hodinky Huawei Watch GT 4, které už na trhu nejsou žádnou novinkou a které spoléhají na HarmonyOS čtvrté generace. Díky velmi zajímavé ceně se ale pořád dobře prodávají. Výrobce připravil celkem pět nových barevných kombinací, ve třech případech se díváme na menší verzi, která je určená především pro dámy, nechybí ale ani dvě nové verze klasické velikosti.

Pomohou nové barvy k větším prodejům?

Nejvíce se mi líbí černé hodinky se zeleným páskem, svoje kouzlo ale mají všechny verze. Otázkou zůstává, jestli vůbec má smysl představovat nové barevné varianty formou Huawei Watch GT 4 Spring Edition, vyměnitelné pásky nejsou žádným revolučním objevem, nejrůznějších barevných kombinací už Huawei nabídl celou řadu, nechyběla ani vánoční Christmas Edition.

V současnosti jsou nové barevné kombinace dostupné ve Velké Británii a uvidíme, jestli dorazí k nám do Česka. Náš trh je sice výrazně menší, ale hodinky Huawei tady své fanoušky mají. Nástupce pravděpodobně uvidíme až ve druhé polovině roku, už brzy by se ale mohl objevit nástupce Huawei Watch 4 respektive Huawei Watch 4 Pro, které byly představeny téměř před rokem a je nejvyšší čas ukázat něco novějšího a lepšího…

Jak se vám líbí Huawei Watch GT 4 Spring Edition?

Zdroj: Huawei

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)