TOPlist

Prohlédněte si Huawei Watch GT 4 Christmas Edition!

HuaweiWatchGT4
  • Huawei Watch GT 4 jsou atraktivní hodinky s vyváženou nabídkou funkcí
  • Bohužel ale pomocí nich nadále není možné platit a to je škoda
  • Vánoční edice hodinek Huawei Watch GT 4 Christmas Edition vypadá povedeně

Svět chytrých hodinek nabízí celou řadu skvělých produktů a jsem rád, že výrobci k jejich návrhu přistupují různě. Záleží jen a pouze na vás, jestli u svých hodinek budete preferovat bohatou nabídku funkcí, detailní monitorování aktivit, elegantní vzhled nebo super výdrž na jedno nabití.

Hodinky od Huawei se už několik let drží stejného konceptu – výborný vzhled, špičkové materiály, skvělá výdrž na jedno nabití. Na stranou druhou omezená nabídka aplikací a nemožnost pomocí hodinek platit. Úplně stejné jsou hodinky Huawei Watch GT 4.

Sám fandím hodinkám od Huawei mnoho let, ačkoliv většinu času na mém zápěstí najdete hodinky Garmin Fénix 5 a v poslední době si často hraji s Xiaomi Watch 2 Pro. Ale Huawei Watch GT 4 jsou povedeným kusem techniky a dříve nebo později je určitě zařadím do své sbírky.

Huawei Watch GT 4 46mm

Kde koupit:

Cena od: 5 490 Kč

Právě nyní před Vánoci společnost Huawei v sousedním Německu začala prodávat Huawei Watch GT 4 Christmas Edition. Těšit se můžete na dvě výrazné barevné varianty, ke kterým jsou k dispozici odpovídající pásky. Vánoční edice je k dispozici v obou velikostech, na své si přijdou dámy i pánové. Kromě designu nečekejte žádné další změny, z pohledu funkcí se díváte na klasické hodinky Huawei Watch GT 4. Jsem zvědavý, kam Huawei své chytré hodinky posune v roce 2024.

Líbí se vám Huawei Watch GT 4 Christmas Edition?

Zdroj: Huawei

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)