TOPlist

Další update pro Huawei Watch 3. Potěší hlavně režim spánku

Huawei Watch 3 update 2.0.0.198 režim spánku

Do chytrých hodinek Huawei Watch 3 (testovali jsme verzi Pro), které byly představeny před několika měsíci jako úplně první globální zařízení s novým systémem HarmonyOS 2.0, míří další významný update. Po srpnové aktualizaci na verzi 2.0.0.179 a pár týdnů starému posunu k verzi 2.0.0.188 jde o třetí softwarový posun, který opět obsahuje nejednu významnou novinku. V  případě nové verze 2.0.0.198 jde například o doposud chybějící režim spánku.

Tzv. sleep mode je v dnešní době běžnou funkcí chytrých hodinek a umožňuje manuálně či automaticky potlačit hlasité vyzvánění či notifikace a také dočasně vypnout probouzení displeje pohybem ruky. Díky zjednodušené grafice se šetří i výdrž baterie. Další velkou novinkou je možnost sdílení dat se zařízeními, ke kterým je v danou chvíli připojený spárovaný telefon. Watch 3 se při přechodu na FW 2.0.0.198 naučí také lépe zapadnou do ekosystému Huawei s HarmonyOS. Například na chytrých displejích je možné i zobrazovat data z hodinek.

Huawei Health
Huawei Health

Změny nastávají také u hudebního přehrávače. V jeho prostředí se například nově nabízí klávesnice pro vyhledávání, ale hlavně je při přehrávání skladeb možné vybrat, zda má zvuk putovat přes Bluetooth do jiného zařízení, nebo znít přímo z reproduktoru na zápěstí. Update tradičně řeší i několik chyb a vylepšuje běžný chod systému. Aktualizaci už můžete hledat v aplikaci Huawei Zdraví. Na závěr připomeňme, že čínská firma k dřívějším Watch 3 před několika dny představila také další zástupce tradiční hodinkové GT řady.

Která funkce vás nejvíce potěšila?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)