TOPlist

Nové hodinky Huawei Watch GT 3 tentokrát myslí i na dámy

Huawei Watch GT 3 hodinky představení

Společnost Huawei před pár hodinami oficiálně představila dvoje nové hodinky řady GT 3. Nesou stejný název, nicméně jsou k dispozici v různých velikostech s průměrem 46 a 43 milimetrů. Tím se na první pohled liší od dřívější letošní série Watch 3 (bez doposud běžného označení GT), v rámci které jsou k dispozici pouze velikosti 46 a 48 milimetrů. Nově uvedené Huawei Watch GT 3 jsou tedy více vhodné mimo jiné i pro dámy. A to i díky barevným variacím.

https://www.youtube.com/watch?v=4EAubC94bfk&ab_channel=HuaweiMobile

I tato série využívá klasický dotykový AMOLED displej (ve velikostech 1,43 a 1,32 milimetru) v kombinaci se dvěma tlačítky, z nichž jedno má i funkci otočné navigační korunky. Hodinky mají mikrofon i reproduktor, takže de skrze ně volat. Připojení do GMS sítě ale neumí.

Ze zdravotnických a sportovních funkcí se oba modely chlubí celodenním měřením SpO2, více než stovkou pohybových režimů, běžeckým koučem nebo již tradiční analýzou spánku a stresu. V Huawei Watch GT 3 46mm vydrží baterie na jedno nabití až 14 dní, v případě vyšší zátěže osm. Menší varianta slibuje sedmidenní výdrž, při vyšší zátěži čtyřdenní. Oba modely je možné nabíjet bezdrátově.

https://www.youtube.com/watch?v=Xd66BUjUkCI&ab_channel=HuaweiMobile

Menší 42mm hodinky vyjdou na 349 eur, tedy asi 8 400 Kč. Robustnější 46mm verze stojí 349 eur, což je zhruba 8 900 Kč.

Která varianta nových Watch GT 3 se vám nejvíc líbí?

Zdroj: Huawei

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)