Šéf společnosti Huawei: Chytré hodinky Watch 3 budou. Otázka je kdy

huawei watch 3

Richard Yu, šéf společnosti Huawei potvrdil na veletrhu MWC to, že společnost pracuje na Huawei Watch 3. Další generaci chytrých hodinek, ale podle něj to nebude v brzké budoucnosti.

Huawei Watch 3 se pravděpodobně objeví později tento rok

Podle Richarda Yu se hodinky Huawei Watch 2 prodávají dobře, takže není žádný důvod spěchat s novou verzí. Předchozí verze se představila právě na minulém ročníků MWC, stejně jako Huawei P10. Pokračování těchto zařízení jsme se však na letošním MWC nedočkali, čínská společnost přivezla do Barcelony nový notebook a dva Android tablety.

huawei watch 2 nabijeni

Nové vlajkové modely Huawei se představí na konci března, ale podle všeho ani zde neuvidíme hodinky. Další velkou akcí je pak veletrh IFA v září. Na tomto veletrhu už je pravděpodobnější, že bychom mohli vidět novou generaci hodinek. Dobré prodeje ale nejsou jedinou překážkou. Trh s Android Wear hodinkami v poslední době stagnuje i díky společnosti Qualcomm, který stále nabízí pouze čipset Snapdragon Wear 2100, což je lehce upravená verze čipsetu Snapdragon 210, který vyšel v roce 2014! Tento čipset už by neměl co dělat v nových modelech. Huawei v telefonech a tabletech používá vlastní čipsety Kirin, možná že se dočkáme Kirinu i v hodinkách.

Těšíte se na Huawei Watch 3?

Zdroj: gsmsarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)