Huawei P Smart S oficiálně: OLED displej, Kirin 710F a tři fotoaparáty

huawei p smart s oficiálně

Společnost Huawei dnes oficiálně představila model P Smart S. Ten nabízí čipset Kirin 710F, 4 GB operační paměti RAM a 128 GB úložného prostoru. Nechybí ani trojitý fotoaparát či kvalitní displej, ovšem telefon je bez Google služeb. Pojďme se na něj podívat.

Huawei P Smart S oficiálně

Přední stranu telefonu pokrývá 6,3″ OLED displej s Full HD + rozlišením a čtečkou otisků prstů. Narušuje jej kapkovitý výřez, kde se nachází 16 megapixelová selfie kamerka. U fotoaparátů ještě zůstaneme. Při pohledu na zadní stranu je jasné, že telefon disponuje třemi různými snímači. Ten hlavní disponuje rozlišením 48 megapixelů a sekunduje mu 8 megapixelový ultraširokoúhlý senzor a 2 megapixelová hloubková čočka.

Systémem je zde Android 10 s nadstavbou EMUI 10.1, ovšem jak jsme již zmínili, Google služby zde budete hledat marně. Musíte se tak spolehnout na Huawei Mobile Services, nebo dostat Google aplikace do telefonu jinou cestou. O výdrž se postará 4 000 mAh baterie s 10W nabíjením. Z konektivity můžeme zmínit NFC, Bluetooth 5.0 a také audio jack.

Pokud je vám tento telefon povědomý, máte správné tušení. Jedná se totiž pouze o přeznačený Enjoy 10s, který byl představen minulý rok pro čínský trh. Telefon stojí v Evropě 259,9 EUR, tedy asi 6 900 korun.

Koupili byste si podobný telefon?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)