Huawei Mate 30 RS Porsche Design odhalen. Jak vypadá?

huawei mate 30

Další generace chystané vlajkové lodi – Huawei Mate 30 Pro se nám představí oficiálně za tři dny a nyní unikají další informace. Konkrétně jde o design telefonu v tzv. Porsche Design edici. Ta se totiž vzhledově od klasické verze dosti liší.

HUAWEI Mate 30 RS Porsche Design Official Teaser

HUAWEI Mate 30 RS Porsche Design Official Teaser

Existenci Huawei Mate 30 RS Porsche Design potvrdil samotný generální ředitel společnosti, Richard Yu. Od svých standardních sourozenců se má telefon v mnohém lišit. Dají se čekat spíše svislé designové prvky, jako je tomu u Porsche Design zvykem a jiné sestavení zadního fotoaparátu. Zatímco běžné verze mají mít kruhovitý fotoaparát, tento výjimečný kousek má mít fotoaparát do čtverce, což za nás vypadá povedeněji. Kromě toho unikla série údajně oficiálních snímků, kde telefon vypadá opravdu skvěle.

Unikl taký krátký osmisekundový teaser trailer, který všechna tato potvrzení potvrzuje. Není to poprvé, co by Porsche Design takto razantně změnil design, jelikož u minulé generace P20 jsme se mohli setkat s něčím podobným. Ostatní parametry samozřejmě zůstanou stejné a tak se můžeme těšit na čipset Kirin 990, kterého doplní 12 GB operační paměti RAM a až 1 TB úložného prostoru.

Jak se vám líbí Huawei Mate 30 RS Porsche Design?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)