Huawei potvrdil datum oficiálního představení Mate 30, dočkáme se 19. září

huawei mate 30 oficiální představení

Huawei dnes na svém Twitter účtu oznámil datum a místo oficiálního představení své řady Mate 30. Dojde k němu ještě v průběhu tohoto měsíce v rámci speciální akce konané v Mnichově 19. září 2019. Oznámení je zasazeno do kruhové grafiky, upozorňující na vzhled telefonu, jenž jsme mohli spatřit na oficiálních snímcích, které unikly na veřejnost minulý týden.

V rámci plánované akce by mělo dojít k představení dvou modelů Huawei Mate 30 a Huawei Mate 30 Pro. Detailní informace o průběhu konání akce prozatím nejsou dostupné. Huawei svým oficiálním vyjádřením dává najevo, že i přes obchodní neshody s Googlem, nehodlá měnit své původní plány na představení. Ty unikly v rámci spekulací již v první polovině srpna. Aktuální neshody s Googlem jsou jen dalším pokračováním kauzy Huawei. Dle nejnovějších zpráv to pak vypadá, že nejnovější řada Huawei vyjde bez Google aplikací, přičemž je nejpodstatnější Google Play. Ve výsledku by se tak i přes oficiální představení v Evropě prodeje nejnovější řady Huawei telefonů nemusely dostat mimo Čínu.

Těšíte se na oficiální představení řady Mate 30?

Zdroj: Gizmochina

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)