Huawei chystá levnější ohebný telefon. Bude mít větší rámečky kolem displeje

levnejsi ohebny telefon huawei mate

Na veletrhu MWC 2019 Huawei představil svůj ohebný telefon Mate X, což je mimo jiné i první 5G telefon od této společnosti. Na trhu by se měl objevit někdy v červnu 2019. Pokud tedy nenastanou žádné problémy. Zároveň už ale společnost chystá další ohebné telefony, jeden z nich bude navíc levnější. Na internet se nyní dostala první fotografie.

Levnější ohebný telefon připomíná Mate X s většími rámečky

Jak si můžete všimnout na fotografii níže, po designové stránce vychází z telefonu Huawei Mate X. Jeden z rozdílů jsou větší rámečky kolem displeje. Ohýbání je ale identické, a to včetně displeje na vnější straně zařízení a výstupu pro lepší držení a fotoaparáty. Na další informace si však ještě nějakou dobu musíme počkat.

levnější ohebný telefon huawei

Zároveň jsme se v těchto dnech dozvěděli i přesnější období, kdy se na trhu objeví Huawei Mate X. Na prvních trzích bude k dispozici během června. V tuto chvíli stále není jasné, jestli mezi těmito zeměmi bude i Česká republika. Prodej konkurenčního Samsung Galaxy Fold se na našem trhu v tuto chvíli neplánuje.

Huawei Mate X

Huawei Mate X

1.0
  • Displej 8", 2480 x 2200 px, OLED
  • Procesor Kirin 980
  • RAM 8 GB
  • Fotoaparát 40 + 16 + 8
  • Baterie 4 500 mAh
  • Cena cca 59 000 Kč

Těšíte se na levnější ohebné telefony?

Zdroj: phoneradar.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)