TOPlist

Šíří se to: Huawei otevírá HarmonyOS 2.0 dalším zařízením

HarmonyOS beta Huawei Honor další zařízení

Čínská společnost Huawei učinila 23. listopadu další krok v rámci zavádění nového systému HarmonyOS do mobilních telefonů a tabletů. Na území Číny je od této chvíle veřejně dostupná beta verze pro majitele dalších šesti mobilních zařízení. Jde konkrétně o jeden telefon a pět tabletů. Najdete je v seznamu.

  • Huawei Nova 8 SE Vitality Edition
  • Huawei MediaPad M5 Youth Edition 8″
  • Huawei MediaPad M5 Youth Edition 10.1″
  • Huawei Enjoy Tablet 10.1″
  • Honor Tablet 5 8″
  • Honor Tablet 5 10.1″

Kromě toho firma také oznámila, že ještě během letošního prosince pošle hned do šestnácti zařízení HarmonyOS v plné parádě. Na seznamu jsou Huawei P10, Huawei P10 Plus, Huawei Mate 9, Huawei Mate 9 Pro, Huawei Mate 9 Porsche Design, Huawei Nova 3, Huawei Nova 3i, Huawei Nova 2s, Huawei Enjoy 9 Plus, Huawei MediaPad M5 10.8″, Huawei MediaPad M5 Pro 10.8″, Huawei MediaPad M5 8.4″, Honor 9, Honor V9, Honor Play a Honor Note 10.

Po těchto vlnách je znovu na místě se ptát, zda a kdy se systém vydá do mobilů a tabletů i mimo Čínu. Do světa se zatím s HarmonyOS podívaly například hodinky Huawei Watch 3 Pro nebo nově představené Huawei Watch GT 3.

V jakém přístroji byste rádi HarmonyOS okusili?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)