TOPlist

Sluchátka HUAWEI FreeClip představena. Speciální konstrukce zaujme!

HUAWEI FreeClip
  • Ve světě mobilních telefonů Huawei v rámci Evropy dávno vyklidil pozice
  • Úspěšný je ale ve světě chytrých hodinek a snaží se uspět s bezdrátovými sluchátky
  • Premiéru za sebou mají sluchátka Huawei FreeClip, svým provedením zaujmou

Vyznat se v nabídce bezdrátových sluchátek od Huawei začíná být velmi komplikované, výrobce průběžně uvádí na trh další a další modely. Za poslední roky nejvíce pozornosti právem získala sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, jejichž krabička vypadá jako rtěnka.

V letošním roce jsme si pro vás připravili recenzi sluchátek Huawei FreeBuds 5i, vlajkovou lodí současného portfolia jsou HuaweiFreeBuds Pro 3. Teď ale budou mít soupeře – Huawei FreeClip! Na hodnocení kvality zvuku je ještě brzy, ale konstrukcí zaujmou okamžitě.

Sluchátka Huawei FreeClip nabízí netradiční design a konstrukci, sám jsem hodně zvědav, jak dobře budou sluchátka v reálu držet. Můžete je připojit ke dvěma zařízením současně, výdrž na jedno nabití je až 36 hodin. Právě velmi dlouhá výdrž na jedno nabití a kvalitní ANC bylo ozdobou většiny předchozích bezdrátových sluchátek Huawei a uvidíme, jak na tom bude novinky.

K dispozici jsou dvě barevné varianty, potěší certifikace IP54, poslech v dešti nebude problém. Sluchátka jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů současnosti, ať už spoléhají na Android nebo iOS. Aplikaci Ai Life pro používání sluchátek nepotřebujete, přesto ji ale doporučím, právě skrze aplikaci Ai Life můžete nastavit některé dodatečné funkce nebo aktualizovat software sluchátek.

Introducing the new HUAWEI FreeClip – Fashion Meets Comfort

Introducing the new HUAWEI FreeClip - Fashion Meets Comfort

Sluchátka Huawei FreeClip se začínají oficiálně prodávat právě v těchto dnech, cena je 4999 korun. S dodáním ale výrobce počítá až v prvních dnech roku 2024, což mi přijde trochu nelogické. Pokud byste tato sluchátka chtěli někomu dát jako dárek pod stromeček, tak to zkrátka nestihnete. Chápu, že vzhledem k datu globální premiéry na to Huawei neměl moc času, ale tohle šlo pohlídat lépe.

Sám jsem v minulosti přibližně rok používal sluchátka Huawei Freebuds Studio a doteď na ně rád vzpomínám, kvalita zvuku byla velmi slušná a především krásně fungovalo propojení s mobilním telefonem a počítačem současně. Uvidíme, jestli to Huawei FreeClip zvládnou ještě lépe…

Líbí se vám sluchátka Huawei FreeClip?

Zdroj: Huawei

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)