Huawei chystá další unikát. Sluchátka nabídnou funkci, kterou známe z chytrých hodinek

huawei freebuds 2 pro+

Loni v srpnu nám Huawei ukázal sluchátka FreeBuds Pro 2, které dodnes patří k těm nejlepším TWS špuntům na trhu. Už několik týdnů zpět jsme se dozvěděli o tom, že se chystá vylepšená verze, Huawei FreeBuds Pro 2+ a nyní nám leaker UnlceMountain odhalil detailní render, na kterém jsou vidět klíčové změny.

Na první pohled se podobají svému předchůdci, avšak některé změny tu přece jsou. Hovoříme zejména o zaoblenějším tvaru a zlatém proužku. Sluchátka mají být navíc vybavena snímačem tepové frekvence, což by byl skutečný unikát. Čínská firma se nebojí experimentovat a po hodinkách se zabudovanými sluchátky nám představí sluchátka, která budou umět měřit zdravotní funkce. Sami jsme zvědaví na to, jak moc bude takové snímání přesné. Zatím není jasné, zda budou sluchátka disponovat i lepším zvukem.

huawei freebuds 2 pro+

Je však jisté, že na něm Huawei opět pracuje s firmou Devialet. Objevit by se měla už 23. března spolu s vlajkovou řadou Huawei P60 a cena by se měla pohybovat okolo hranice 200 dolarů, což je asi 4 500 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí chystaná sluchátka od Huawei?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)