TOPlist

Nová sluchátka Huawei vám změří teplotu a tep. Mají navíc vynikající zvuk

huawei freebuds pro 2+

Společnost Huawei včera uspořádala velkou prezentaci, na které představila novou řadu svých vlajkových lodí P60, skládací Mate X3, ale třeba také sluchátka FreeBuds 5. Mimo to se na pódiu představila také sluchátka Freebuds Pro 2+, která přinášejí vskutku unikátní vylepšení.

Huawei Freebuds Pro 2+ přinášejí nové senzory, které umožňují sledovat srdeční tep a teplotu. Ano, pro sledování těchto hodnot bude stačit mít nasazené sluchátka. Hodinky nejsou potřeba. Levé sluchátko je o 0,2 g těžší, což v praxi poznáte jen těžko.

Nová sluchátka od Huawei, respektive pouzdro se pyšní také 580mAh baterií, které podporuje kabelové nabíjení přes USB-C a bezdrátové nabíjení Qi. Co se týče zvukové stránky, disponují 11mm dynamickým měničem. Nechybí samozřejmě dotykové ovládání nebo aktivní potlačení hluku. Pokud se o zvuku těchto sluchátek chcete dozvědět více informací, rozhodně mrkněte do naší recenze původních FreeBuds Pro 2. A cena? Ta činí 1 499 CNY, což je asi 4 800 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využili byste sledování tepu a teploty u sluchátek?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)