Nový HTC VIVE Pro 2 Full Kit míří do předprodeje

HTC VIVE Pro 2 full kit předprodej čr

HTC VIVE Pro 2 Full kit, tedy celá sada pro kompletní zprostředkování zážitku z virtuální reality, bude brzy oficiálně k dostání. Mimo jiné i na českém trhu začne předprodej 23. září. Sada stojí na nedávno představeném headsetu HTC Vive Pro 2, který si ale doposud mohli pořídit pouze fanoušci, kteří již byli vybaveni základnovými stanicemi a ovladači. V rámci předobjednávek získají fanoušci nejen headset, dva pohybové VIVE ovladače a dvě základnové stanice standardu Steam VR 2.0, ale také dárkový voucher v hodnotě 50 € na další nákupy.

První sady mají být podle výrobce odeslány 14. 10. 2021 po uzavření předobjednávek. Následně bude set dostupný v rámci běžného prodeje na stránkách www.vive.com a u dalších prodejců. A to za cenu 37 490 Kč. Největšími lákadly nového náhlavního VR setu jsou například vysoké 5K rozlišení, 120Hz obnovovací frekvence a 120° zorný úhel. Podílí se na tom dvojice rychlých 2,5K LCD displejů s RGB maticí i inovativní optická sestava integrující pro každé oko dvě čočky místo jedné.

Které VR sety jste už vyzkoušeli?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)