HTC ke 31. březnu ukončuje svou službu Watch

htc_ico

Tchajwanská společnost HTC oznámila ukončení své služby HTC Watch. Posledním dnem, kdy si zákazníci mohou stáhnout svůj zaplacený obsah, je 31. březen, kdy HTC svou videopůjčovnu zastaví. Uživatelé, kteří HTC Watch používali, potvrzují, že výrobce nevěnoval poslední rok této službě prakticky žádnou pozornost, proto pro většinu není tento krok překvapením.

HTC ke 31. březnu ukončuje svou službu Watch HTC ke 31. březnu ukončuje svou službu Watch

HTC informuje zákazníky e-mailem, kde mimo jiné uvádí: “Jako uživatele služby HTC Watch bychom vás rádi upozornili, že od 31. března 2014 online obchod již nebude k dispozici. Až do tohoto data bude stále možné koupit filmy od HTC Watch jako obvykle. Vaše knihovna nebude po 31. březnu 2014 přístupná. Prosíme, stáhněte si filmy, které jste zakoupili, do vašeho zařízení před výše uvedeným datem.”

Připomeňme, že služba Watch byla oznámena při představení telefonu HTC Sensation 11. dubna 2011 jako konkurence ke Google Play a v uplynulém roce již byla ukončena v řadě evropských zemí (konkrétně v květnu se toto opatření týkalo uživatelů z Dánska, Itálie, Nizozemska, Norska, Španělska a Švédska). Dá se tedy s velkou pravděpodobností předpokládat, že služba pro pronájem a nákup filmů postupně umírala kvůli své nízké popularitě. Značku Watch ale skoro jistě nevidíme naposledy – určitě ji HTC může v budoucnu použít například pro chytré hodinky.

Zdroje: Android Central, Engadget, Pocket-Lint, AndroidGuys, Phone Arena, The Droid Guy.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)