Pařba na víkend – tipy na Android hry 201 – Zaklínač, Wrestling a další

parba hlavni

Jaké hry na Android si dnes představíme? Jako první to bude MOBA hra The Witcher Battle Arena. Následovat bude akční bojovka v netradičním podání – WWE Immortals. Ve třetí hře si pořádně zastřílíte na hokejovou branku v NHL Hockey Target Smash. Předposledním tipem na víkend je logická postřehovka od studia Ketchapp – Skyward. Posledním tipem je hra Traffic Buster, ve které budete řídit dopravu.

The Witcher Battle Arena

Herní sérii The Witcher, nebo chcete-li Zaklínač, asi nemá konzolovým a PC hráčům příliš cenu představovat. Pokud však mezi tuto skupinu herních příznivců nepatříte, ale na mobilu či tabletu si naopak zahrajete rádi, jedná se původně o fantasy cyklus polského spisovatele Andrzeje Sapkowského, který se v roce 2007 dočkal také herní adaptace v podobě stejnojmenného akčního RPG. V případě Battle Arena se pak jedná se o takzvanou MOBA (Multiplayer online battle arena) hru. Do této skupiny her se řadí i známé „velké“ tituly jako League of Legends nebo třeba DOTA. Ve hře se můžete ujmout, pro fanoušky známých, postav, jakými jsou například Philippa Eilhart, Zoltan Chivay nebo Letho Gulet. S nimi pak bojujete v zápasech v uzavřených arénách. Průměrná délka jednoho takového zápasu by přitom měla být okolo 10 minut. Soupeřit můžete s počítačovými nepřáteli buď sami, nebo v kooperativním multiplayeru. Zrovna tak můžete na multiplayerový souboj vyzvat jiné hráče. Jedná se o hru typu Free-to-Play, ke stažení je tedy zdarma, nicméně obsahuje nákupy za reálné peníze přímo v aplikaci.

7418883fd6c48f001a7ef0c087cc77c4?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

WWE Immortals

Jedná se o zábavnou bojovou hru, ve které budete hrát za známé wrestlingové rváče v netradiční podobě. Tito zápasníci se totiž proměnili v bohy s unikátními schopnostmi. Vy si na počátku hry zvolíte váš tým, jenž vás bude provázet v nadcházejících soubojích na život a na smrt. Za získané peníze si můžete dokupovat nové hrdiny, stejně tak jako měnit strukturu vašeho týmu. Hra nabízí velmi jednoduché ovládání s využitím gest a klikání na displej. Při soubojích se vám neustále nabíjí adrenalin, který poté můžete vypustit ve formě speciálního chvatu či úderu.

NHL Hockey Target Smash

Pamatujete si na hru Flick Soccer, kde jste tažením prstu stříleli na branku? NHL Smash je založený na obdobném principu, ovšem s hokejovou tématikou. Úkolem každého kola bude nahrát větší skóre než tým protivníků. V brance se náhodně objevují malé terče, jejichž zásahem získáte bonusové body k vašemu celkovému skóre. Ve hře lze střílet buďto zápěstím, kdy stačí táhnout prstem od puku směrem k brance, nebo příklepem, a to prostřednictvím tažení prstu zpět a poté vpřed. Za odehrání každého zápasu se vám strhávají Stamina body. Po vyčerpání těchto bodů si můžete přes mikrotransakce dokoupit další. V případě, že se vám do hry nechce investovat, stačí si dát od hraní pauzu a počkat, než se Stamina body doplní.

NHL Hockey Target Smash
NHL Hockey Target Smash

Skyward

Je další návykovka z dílen studia Ketchapp, které vytváří velmi jednoduché a zároveň zábavné oddechovky. Jejich novou hru Skyward lze zaškatulkovat do žánru logicko-postřehových her. Ve hře budete ovládat 2 kruhy rotující navzájem kolem sebe. Jeden z kruhů je vždy určený k přechodu na další plochu. Tento přechod realizujete kliknutím na jakékoliv místo obrazovky (nejlépe v momentě, kdy se kruh nachází na libovolné ploše). Pokud se jeden z kruhů otočí 2 krát kolem dokola a vy se nestihnete ve hře postoupit dále, automaticky prohráváte. Čím dále se ve hře dostanete, tím rafinovanější překážky vás v dalších levelech čekají.

Skyward
Skyward

Traffic Buster

Na závěr jsme pro vás vybrali hru Traffic Buster, v níž budete řídit dopravu frekventované křižovatky. Tou projíždí auta ze všech směrů a váš primární úkol spočívá v tom, aby nedošlo k žádné dopravní nehodě. Kliknutím na vozidlo jej na krátkou chvíli zastavíte. Když naopak potřebujete, aby auto křižovatkou projelo co nejrychleji, musíte táhnout prstem ve směru jízdy konkrétního vozidla. Hra dohromady nabízí 3 módy s odlišnou úrovní obtížnosti. Schválně si zkuste zahrát nejnáročnější mód a v komentářích nám dejte vědět, jaké skóre se vám podařilo nahrát.

Traffic Buster
Traffic Buster

Odkazy na starší Pařby na víkend (Hry na Android)

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 201

Pařba na víkend - tipy na Android hry 201

Líbily se vám dnešní hry na Android?

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)