TOPlist

Hra Pokémon Go oficiálně dorazila do Google Play. Konec stahování apk

Hra Pokémon Go oficiálně dorazila do Google Play

Pokémon Go byl oficiálně spuštěn jen v několika zemích a Česká republika mezi ně bohužel nepatřila. I přesto si ji spousta uživatelů mohla zahrát díky našemu návodu Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu. Stahování apk je už ale minulostí, hra Pokémon Go oficiálně dorazila do Google Play.

Hra Pokémon Go oficiálně dorazila do Google Play

V době představení hry Pokémon Go se objevila tato hra na Google Play, ale bohužel nebyla dostupná pro české uživatele. V té době si všichni přáli, aby hra Pokémon Go dorazila do Google Play co nejdříve, ale byla i jiná možnost – stáhnout si Pokémon Go apk a nainstalovat si ji i mimo Google Play. V té době jsme netušili, za jak dlouho se Pokémon Go skutečně dostane do Obchodu Play do našich končin a dobré vyhlídky kazily zprávy o tom, že se rozšíření do dalších zemí pozdrží kvůli problémům se servery. Naštěstí se tyto zprávy nepotvrdily a hra Pokémon Go oficiálně dorazila do Google Play o poznání dříve, než jsme čekali.

Pokémon GO
Pokémon GO

Co to znamená pro české hráče?

Pokud používáte nejnovější apk soubor s hrou Pokémon Go, žádné změna na vás nyní nečeká – i hra nainstalovaná z Google Play se hlásí jako verze 0.29.2. Nyní ale máte jistotu, že se hra automaticky aktualizuje, pokud bude uvolněna novější verze hry. Nebudete již tedy muset stahovat ručně žádné další apk soubory, jako tomu bylo doposud. Stejně tak odpadají problémy s falešnými apk, které kolovaly po internetu. Hráči tak rázem získávají větší jistotu při hraní. Jsme navíc moc zvědaví, zda se vydání do dalších zemích pozitivně či negativně podepíše na stabilitě herních serverů. To je totiž problém, který nynější hráče po celém světě trápí.

Vyzkoušeli jsme novou hru Pokémon GO

Vyzkoušeli jsme novou hru Pokémon GO

Potěšilo vás, že hra Pokémon Go oficiálně dorazila do Google Play?

Pokémon Go – kam dál?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)