Hra Monument Valley 2 konečně vyšla i na Android

monument valley 2 vydani android

Pokračování jedné z nejlepších mobilních her všech dob se konečně dostalo i na Android. Hra Monument Valley 2 je od včerejšího dne dostupná na Google Play.

Půl roku po iOS verzi vychází hra Monument Valley 2 i na Android

Už od prvního dílu byla hra Monument Valley na několik měsíců exkluzivní pro majitele Apple zařízení, stejná situace nastala i tento rok s druhým dílem, kdy nejprve hra vyšla na iOS a s několikaměsíčním zpožděním pak na Android. Zajímavé je, že i tři roky po vydání si první díl udržuje na Google Play vysoké hodnocení 4,7.

Monument Valley 2 – Available on Android November 6th

Monument Valley 2 - Available on Android November 6th

To je hodně vysoká laťka pro pokračování. Monument Valley byla jednoduchá, návyková hra s kouzelnou grafikou a perfektním soundtrackem. To jsou jedny z důvodů, proč má tato hra tak vysoké hodnocení. Očekávání hráčů nad druhým dílem proto nejsou vůbec nízká.

V pokračování je už úplně oddělený příběh od událostí, které se odehrály v prvním díle, takže nemusíte hrát nejprve první díl, abyste jej pochopili. Každopádně to rozhodně doporučujeme, protože se jedná o perfektní hru. Monument Valley 2 je placená hra, která stojí 149 Kč, potěší to, že neobsahuje žádné dodatečné nákupy za reálné peníze.

Monument Valley 2
Monument Valley 2

Budete si kupovat druhý díl Monument Valley?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)