Hra Monument Valley je ke stažení zdarma (jen po omezenou dobu)

hra monument valley zdarma android ios hra

Mobilní hra Monument Valley se téměř ihned stala hitem. Jde o logickou puzzle hru, kde procházíte kouzelný svět plný optických klamů. Úkolem je dostat se na konec cesty, ne vždy to je ale tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Jde o prémiovou hru, která normálně stojí cca 100 Kč, nyní je ale po omezenou dobu zdarma.

Oblíbená hra Monument Valley je nyní zdarma

Krásná, klidná a podivná, to jsou některá slova, kterým se dá Monument Valley popsat. Tato logická hra je speciálně přizpůsobena dotykovým displejům. Velmi rychle se stala jedním z největších hitů u mobilních her. A to jak u komunity, tak i u novinářů, kde získala vysoká hodnocení.

Release Trailer – Monument Valley Game – out now

Release Trailer - Monument Valley Game - out now

Tento rok jsme se dočkali pokračování Monument Valley II, a i to je pravděpodobně důvod, proč je první díl nyní zdarma. Chtějí nalákat na koupi druhého dílu, který je stejně dobrou hrou. Hru si stačí jednoduše stáhnout z Google Play a můžete ji pak už kdykoliv instalovat podle libosti. Na Google Play nyní naleznete také další zajímavé hry ve slevě, a to třeba Terraria, This War of Mine nebo první díl legendární RPG hry Baldur’s Gate.

Monument Valley
Monument Valley

Hráli jste již druhý díl Monument Valley? Jaké máte vzpomínky na první díl?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)