Menu

Monument Valley 2 pro Android je za rohem: Trailer odhalil datum vydání

První díl Monument Valley byl obrovský hit nejen na Androidu, pokračování bylo oznámeno dříve tento rok. Nejprve se dostalo na iOS, teď už ale víme, kdy se dočkáme Monument Valley 2 i na Androidu. A bude to hodně brzy.

Monument Valley 2 vychází pro Android již 6. listopadu

Na YouTube kanálu vývojářů z ustwo games  se dnes objevil nový trailer, u kterého nás čekalo na konci malé překvapení, a to v podobě odhalení data vydání. Na Google Play se již můžete předběžně registrovat, Google vás pak při vydání hry upozorní.

Kromě Google Play půjde hra zakoupit také na Amazonu. Cena bude velmi pravděpodobně stejná jako na iOS, tedy za 149 Kč. Hra by také neměla mít žádné dodatečné nákupy za reálné peníze, zkrátka zaplatíte jednou a za to dostanete kompletní herní zážitek.

Monument Valley je puzzle hra se zajímavým grafickým zpracováním, kterému vévodí různé zajímavé až podivné stavby. Ty se dají dotykem prstu různě pozměnit. Úkolem je dojít až na konec každé úrovně.

Monument Valley 2
Monument Valley 2
Developer: ustwo games
Price: CZK 149.99

Těšíte se na Monument Valley 2? Hráli jste první díl?

Zdroj: androidcentral.com

 

Komentáře

JerzicekX7

19.10.2017 8:45

Jednička byla pecka včetně nástavby, hra hráče mnohdy pozlobila, tu jsem hrál ještě na Androidu. Po přechodu na iOS jsem s nadšením ihned po vydání koupil dvojku, ale přišlo zklamání. Dvojka nedosahuje kvalit předchozího dílu. Celkové zdání ze hry je takové, že pocitově se zdá býti obsahově kratší a obtížností řešení hádanek či optických klamů lehčí.
Ale!!! Když už hru zakoupíte, tak jí prosím nereklamujte aby vám Google vrátil peníze, protože hra se dá dohrát za 1-2 hodiny. Nechte peníze vývojářům, kteří si s ní dali tu práci.

Tenzor

Tenzor 0

19.10.2017 18:40

Nedočkavci si môžu skrátiť čakanie hrou Evo Explores. Veľmi podobná a na vysokej úrovni.

RSS (komentáře k článku)