Hra Apex Legends i na mobilech? Vývojáři tohoto hitu přemýšlí o Android i iOS verzi

apex legends android ios

Tento týden se na PC a herní konzole zcela nečekaně objevila nová battle royale hra Apex Legends. Stojí za ní Electronic Arts (EA) a vývojáři ze studia Respawn. Hru během několika prvních dní hrály miliony lidí. Nyní už se poprvé promluvilo i o mobilní verzi.

Apex Legends je nová battle royale hra zdarma. Brzy může být i na telefonech

Za hrou stojí lidé ze studia Respawn. V něm se nachází lidé, kteří vytvořili první Medal of Honor, nebo první díly Call of Duty. Před několika lety se však rozhodli vytvořit Respawn Studios. Pod tímto označením vytvořili herní sérii Titanfall. A právě ze světa Titanfallu pochází i jejich poslední hra Apex Legends.

Apex Legends Official Launch Trailer

Apex Legends Official Launch Trailer

Zajímavé je na tom, že tato hra neměla žádný marketing a dlouho se o ní nevědělo. Vývojáři vypustili na sociální sítě informace o tom, že za pár hodin budou mít speciální stream. Na něm z ničeho nic oznámili novou hru. A to rovnou s tím, že ji lidé můžou hrát ihned a zdarma.

Díky tomu ji ihned vyzkoušeli miliony lidí a většina u hry u zůstává. Protože jde doslova o svěží vítr v žánru Battle Royale her, kde zatím vládnou hry Fortnite a PUBG. Brzy se k ním může přidat i Apex Legends. Obzvlášť kvůli posledním informacím, že se hra chystá i na telefony s Androidem a iOS. Dokonce se má podporovat cross platform multiplayer. To znamená, že byste na telefonu mohli hrát s kamarádem, který hraje na PC nebo konzoli. To by mohlo znamenat další miliony nových hráčů.

Hrajete Apex Legends? Těšíte se na mobilní verzi?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)