Vědomostní hra HQ Trivia: Vyhrajte peníze za správné odpovědi

hq trivia

HQ Trivia je vědomostní hra, která se stala hitem na iOS. Na nový rok se také dostala na Android. A v čem je jiná, než ostatní vědomostní soutěže? Pokud vyhrajete, tak vám vývojáři pošlou reálné peníze na PayPal účet.

Za výhru v HQ Trivia dostanete peníze

Za touto hrou stojí dva zakladatelé sociální sítě Vine a jde v podstatě o kombinaci vědomostní a reality show. Každý den se soutěží o reálné peníze (aplikace vám vždy napíše, kdy se bude konat další kolo). Nejméně se soutěží o 2 tisíce dolarů, před několika dny se hrálo i o 18 tisíc dolarů. Částka se pak rozdělí mezi výherce.

Pro výhru musíte správně odpovědět na 12 otázek, nemáte přitom žádnou nápovědu a jen 10 sekund na zodpovězení. Pokud se dostanete na úplný konec, tak jednoduše zadáte váš PayPal email a výhra se vám odešle. Jedna hra zabere zhruba 15 minut, tedy pokud dokážete odpovědět na všech 12 otázek.

Problém může nastat u nás s angličtinou, bez ní se totiž neobejdete. Aktivace účtu probíhá pomocí telefonního čísla, na které vám přijde kód. Stahovat hru můžete zdarma, nejsou v ní reklamy a pokud není aktivní kolo s otázkami, tak v ní ani toho moc nenajdete, můžete si například vložit fotku na profil, nebo poslat přátelům referral kód.

HQ Trivia
HQ Trivia

Vyzkoušíte si HQ Trivia?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)