Smartphony Honor budou mít předinstalovaný Deezer, konkurenci pro Hudbu Play a Spotify

honor deezer náhled

Deezer a Huawei se dohodly na vzájemné spolupráci, ze které budou těžit uživatelé stále oblíbenějších smartphonů Honor. Každý novější kus bude po vybalení obsahovat streamovací službu Deezer, která je přímým konkurentem například Spotify, Hudby Google Play nebo Apple Music. Ačkoli předinstalovaná aplikace nezahrnuje placené funkce, poslech jako takový bude zdarma.

Každý Honor smartphone s Deezerem uvnitř

Uzavření partnerství Huaweie a Deezeru bude pro spoustu uživatelů zajímavé zpestření často nepotřebných předinstalovaných aplikací, pro fanoušky čistého Androidu a odpůrce jakéhokoli předem připraveného obsahu v jejich vlastním telefonu další aplikace, které bude potřeba se při zabydlování v novém telefonu zbavit. Tak či onak, partnerství s Deezerem přináší budoucím uživatelům nových smartphonů Honor online poslech katalogu čítajícího více než 40 milionů skladeb a audioknih.

deezer-logo

Poslech znepříjemňují reklamy

Bez měsíčního poplatku, který zahrnut není, dovoluje Deezer poslouchat rádio stanice podle vašeho vkusu nebo mixy podle nálad či žánrů. Poslech vám však budou znepříjemňovat reklamy a fakt, že se dá přeskočit pouze 5 nelíbivých písniček za den. Měsíční cena za offline poslech ve vyšší kvalitě, bez reklam a s dalšími výhodami vás vyjde na 165 korun – pokud máte T-Mobile, čeká vás cena o něco málo nižší.

Zdroj: AC.

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)