Chytré hodinky Pebble Steel aktualizovány, nyní ještě chytřejší

pebble-steel-predni-strana-11-600×400

Chytré hodinky se začínají dostávat i mezi běžné uživatele a už to rozhodně není jen záležitost “geeků”. Google na letošní akci I/O představil dva nové modely a vypadá to, že na tento krok začíná reagovat i konkurence. Společnost Pebble, která uvedla jedny z prvních použitelných chytrých hodinek, nyní aktualizuje svůj TOP model Pebble Steel na verzi 2.3. Co je nového? Podle tvůrců bylo zapracováno hlavně na vylepšení konektivity Bluetooth s funkcí Low Energy, bylo odstraněno několik důležitých chyb a vylepšena stabilita celého prostředí. Majitelé Pebble Steel se dočkávají také nové funkce, která usnadní prohlížení notifikací – pokud dvakrát stisknete tlačítko Dolů či Nahoru, můžete hravě přeskakovat mezi jednotlivými upozorněními, což je v praxi velmi užitečná “fičura”. Aktualizaci lze provést skrze aplikaci ve vašem mobilním telefonu v sekci Support – Update.

Pebble Steel stále na špici

Pebble Steel patří dodnes k nejlepším hodinkám na trhu – nabídnou čitelný displej, kvalitní zpracování, velmi svižný systém a vodotěsnou konstrukci. Recenzi těchto hodinek najdete v samostatném článku Pebble Steel – kovový král chytrých hodinek (recenze).

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Chcete se podívat na Pebble Steel osobně? Pak zavítejte na další Android RoadShow, o jejímž osudu rozhodnete právě vy. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

zdroj: blog.getpebble.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)