Menu

Chytré hodinky Pebble Steel aktualizovány, nyní ještě chytřejší

Chytré hodinky se začínají dostávat i mezi běžné uživatele a už to rozhodně není jen záležitost “geeků”. Google na letošní akci I/O představil dva nové modely a vypadá to, že na tento krok začíná reagovat i konkurence. Společnost Pebble, která uvedla jedny z prvních použitelných chytrých hodinek, nyní aktualizuje svůj TOP model Pebble Steel na verzi 2.3. Co je nového? Podle tvůrců bylo zapracováno hlavně na vylepšení konektivity Bluetooth s funkcí Low Energy, bylo odstraněno několik důležitých chyb a vylepšena stabilita celého prostředí. Majitelé Pebble Steel se dočkávají také nové funkce, která usnadní prohlížení notifikací – pokud dvakrát stisknete tlačítko Dolů či Nahoru, můžete hravě přeskakovat mezi jednotlivými upozorněními, což je v praxi velmi užitečná “fičura”. Aktualizaci lze provést skrze aplikaci ve vašem mobilním telefonu v sekci Support – Update.

Pebble Steel v naší recenzi

Pebble Steel v naší recenzi

Pebble Steel stále na špici

Pebble Steel patří dodnes k nejlepším hodinkám na trhu – nabídnou čitelný displej, kvalitní zpracování, velmi svižný systém a vodotěsnou konstrukci. Recenzi těchto hodinek najdete v samostatném článku Pebble Steel – kovový král chytrých hodinek (recenze).

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Chcete se podívat na Pebble Steel osobně? Pak zavítejte na další Android RoadShow, o jejímž osudu rozhodnete právě vy. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

zdroj: blog.getpebble.com

 

Komentáře

pavoukandre

1.7.2014 8:52

Hnusná fotka s těma chlupama.

rokyshit

z aplikace
1.7.2014 9:03

Ni moc toho neumí.Gear2 jsou na tom znatelně lépe.

LukaS

z aplikace
1.7.2014 9:11

nechápu jak si někdo může dát na ruku takovej hnus hranatej

uni

uni

1.7.2014 9:51

pavoukandre: Také bych se pro příště přimlouval za nějakou dámskou ručku:)
rokyshit: Zkus porovnat provozní schopnosti obou “srovnatelných” hodinek:) Navíc Gear je fakt hnus, tohle se jakž takž dá.

ArtanisX

z aplikace
1.7.2014 9:57

Vypadají jako z tržnice… :-D

lx

lx

1.7.2014 10:42

ve ksutecnosti vypadaj podstatne lepe a hlavne fungujou a vydrzi mi tyden nabity ..

wilda

wilda

1.7.2014 12:05

Mam a nic jinyho nechci :-)
Tyden vydrzi. Ukazuji porad cas a ne jen pul minuty…

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

1.7.2014 12:18

Souhlasím, že výdrž je jejich předností. Lidé se nás na tato srovnání často ptají u stánku “Chytré hodinářství” na Android RoadShow, kde je mohou také porovnat s ostatními.

wilda

wilda

1.7.2014 14:16

A pred Pebble jsem mel Sony Smartwatch a jak rychle jsem je prodal… hotovy nestesti. Funkce super ale iako hodinky stoji uplne za houby. Nejlepsi je ze polozene na stole se vypnou uplne a neukazuji vubec nic. Zadnej kram se sviticim displejem uz nechci.

RSS (komentáře k článku)