TOPlist

Hidey Hole je aplikace, se kterou najdete tu správnou tapetu pro Galaxy S10

hidey hodle aplikace samsung galaxy s10

Samsung se u řady Galaxy S10 rozhodl pro radikální změnu a namísto výřezů využívá průstřel, neboli otvor v displeji. Někteří by mohli namítat, že je průstřel ještě horší. Na druhou stranu díky němu můžeme vidět skvělou tvořivost komunity, která chrlí jeden zajímavý wallpaper za druhým. Nyní si podobné tapety můžete zobrazit i v aplikaci. Nazývá se Hidey Hole a můžete ji zdarma stahovat z Google Play.

Hidey Hole je nová aplikace pro majitele telefonů s průstřelem

Využívání průstřelu jako designový prvek, je novým trendem, o kterém jsme v uplynulých týdnech pravděpodobně již slyšeli. Vidět jste mohli různé varianty jako je Baymax z Big Hero Six, R2D2 ze Star Wars, Bender z Futuramy, Homer ze Simpsonů, Wall-E anebo i třeba Kim Čong-un.

hidey hole samsung galaxy s10

Tento trend zachytil i vývojář s přezdívkou Chainfire, kterého můžete znát z projektu SuperSU. Vytvořil novou aplikaci s názvem Hidey Hole, ve které se právě tyto speciální tapety pro telefony s průstřelem nachází. V první řadě se tak jedná o databázi tapet. Kromě toho si ale každou tapetu můžete rychle upravit a přidat na ni jas, kontrast, černý bod anebo sytost. Zároveň si můžete obrázek zarovnat tak, aby byl správně vyobrazen u otvoru v displeji.

Aplikaci můžete stahovat zdarma z Google Play. Momentálně je určena pro telefony Samsung Galaxy S10 (recenze), jiné telefony, které mají průstřel jako třeba Honor View 20, momentálně podporované nejsou.

Hidey Hole (Wallpapers for Gal
Hidey Hole (Wallpapers for Gal

Využíváte na svém Galaxy S10 podobné tapety?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)