Buďte pány volání. Vyhrajte handsfree v soutěži pro Premium #9

Premium nahledovy obrazek 9

Do nového měsíce s novým vybavením – je tu další pokračování naší soutěže pro Premium uživatele. V devátém kole soutěže darujeme jednomu Premium uživateli šikovné Bluetooth handsfree od společnosti Huawei.

Soutěž – o co dnes hrajeme?

Věrné Premium čtenáře dnes odměníme příslušenstvím, které ocení každý uživatel mobilního telefonu – bezdrátové handsfree Huawei AM04. Často voláte, ale potřebujete mít stále volné ruce nebo se vám jen nechce stále lovit telefon z kapes? Šikovné handsfree je právě pro vás. Bonusem pak bude tričko od Světa Androida, ke kterému se jinak nelze dostat.

huawei am04 handsfree

Jak vyhrát Huawei handsfree?

První z vás, kdo pošle správnou odpověď, vyhrává handsfree od společnosti Huawei. Neváhejte a použijte soutěžní formulář níže.

[gravityform id=“51″ title=“true“ description=“true“]

Kdo vyhrál minulé kolo?

Osmé kolo naší Premium soutěže potěšilo jednoho z vás hodnotným dárkem – powerbankou od společnosti Huawei. Výhercem se stal Michal Janata , který již byl informován kvůli zaslání výhry. Gratulujeme.

Power bank Huawei AP006 - nabíjení telefonu

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)