TOPlist

Svět Zaklínače konečně na telefonech. Hra Gwent vyjde na iOS i Android

karetni hra gwent telefony

Gwent je karetní hra ze světa Zaklínače. Vývojáři z CD Projekt RED ji představili poprvé ve třetím díle hry Zaklínač (The Witcher). U hráčů měla takový úspěch, že později vyšla jako samostatná hra. Nyní bylo konečně oznámeno, že se tato karetní hra objeví i na telefonech. Nejprve se dočkají majitelé iOS zařízení a později i Android.

Hra Gwent ještě tento rok vychází na telefony

Vývojáři z CD Projekt RED oznámili, že hra vychází nejprve na iPhone a iPad někdy během tohoto roku. Detaily ohledně vydání Android verze se dočkáme později, znamená to tedy, že na „náš“ systém vyjde hra později.

GWENT: The Witcher Card Game | Official Launch Trailer

GWENT: The Witcher Card Game | Official Launch Trailer

Jedná se o klasickou karetní hru, ve které sbíráte karty, skládáte baličky a snažíte se zničit soupeře. Momentálně se dá hrát zdarma na PC, Xbox One a PS4. Dá se tedy očekávat, že i na telefonech bude zdarma. Po Hearthstone a The Elder Scrolls Legends se tak jedná o další „velkou“ karetní hru, která se objeví i na mobilních zařízeních.

Hráli jste Gwent? Těšíte se na mobilní verzi?

Zdroj: pocket-lint.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)