Zkuste: V Google vyhledávání řádí Grogu alias Baby Yoda

Google vyhledávání Mandalorian Baby Yoda Grogu Easter Egg

Společnost Google je známá obrovským množstvím svých produktů a služeb, ale také tzv. Easter Eggy, které po aplikacích či webech ukrývají různé srandičky a ukryté funkce. U příležitosti vysílání třetí řady seriálu Mandalorian ze světa Star Wars se přímo do Google vyhledávání dostal malý ušatý Grogu alias Baby Yoda, jak se mu říkalo před odtajněním jeho pravého jména. A to ve formě interaktivní postavičky v pravém dolním rohu displeje či monitoru.

Google
Google

Grogu se na obrazovce objeví ve chvíli, kdy přes Google vyhledáte buď jeho jméno či název “Mandalorian”. Platí to jak pro mobilní, tak i desktopové vyhledávání. Pokud s postavičkou nijak neinteragujete, jen si s vámi nečinně prohlíží výsledky vyhledávání.

Jakmile na ni ale kliknete, naznačí Grogu svou opravdovou sílu (pardon, Sílu), kterou se učí používat také v seriálu. Konkrétně tím, že postupně likviduje části výsledků na obrazovce. Po klepnutí vždy telekineticky zvedne jednu z karet a pak s ní třískne o zem. Vyzkoušejte. Je to primitivní, ale srandovní.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na seriál Mandalorian? Líbí?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)