TOPlist

Plánujete koupit Google Pixel? Máme tipy na nejlepší (originální) příslušenství

google pixel příslušenství
  • Telefony Google Pixel patří k nejlepším Androidům na trhu
  • Jako takové si zaslouží to nejlepší příslušenství, ideálně originální
  • Dostupnost v ČR není ideální, Google Store není pro našince zatím otevřený

V dnešním světě technologií, kde každý nový smartphone přináší něco nového, se telefony Pixel od Google vyjímají nejen svým čistým designem a výkonem, ale i širokou škálou příslušenství, které je doplňuje. V tomto článku se podíváme na některé originální doplňky. 

Aktualizace 8.5.: článek byl aktualizován s ohledem na spuštění českého Google Store. Položky, které jsou v nabídce české verze, mají upravené odkazy a ceny. Z českého Google Store se objednává jednoduše, pro položky, které nejsou (zatím) v nabídce, platí, že se musí objednat např. z německého Store na německou adresu.

Některé příslušenství najdete např. na německém Google Store. Objednání je pro nás trochu složitější, protože dodací adresa musí být v Německu, ale i to je řešitelné. Vzhledem ke spuštění českého Google Store se dá očekávat, že čím dál více položek půjde objednat přímo u nás.

Originální pouzdra

Originální pouzdra pro Pixel nejsou jen o ochraně; jsou to módní doplňky, které zvýrazňují styl a individualitu. Díky integrovaným funkcím, jako je aktivace režimu „Flip to ssh“, když je telefon přikrytý, se pouzdra stávají nejen ochranným, ale i funkčním prvkem.

Pouzdra najdete např. na Google Store.

Neoriginální pouzdra

U pouzder uděláme výjimku a zmíníme i neoriginální kousky, ostatně i v Google Store jich najdeme dost. Mimořádně zajímavé jsou z našeho pohledu kryty, které přinesou na Pixely podporu MagSafe. Najdete je třeba u dBrand.

dBrand magsafe

Cena: 1165 Kč

Další zajímavý kryt s MagSafe je od Whitestone a dá se koupit na německém Amazonu, bohužel opět s nemožností dodání přímo do ČR.

The BEST MagSafe Case for Pixel 8 Pro?!

The BEST MagSafe Case for Pixel 8 Pro?!

Cena: 608 Kč

Jako další jsou ve fórech zmiňovány obaly značky Spigen, které najdete i v Google Store.

Cena: 1005 Kč

Pixel Buds

Pixel Buds nejsou jen tak obyčejná sluchátka. Díky svému ergonomickému designu a kvalitě zvuku jsou ideálním společníkem pro cestování, sport i relaxaci. Ale co je opravdu odlišuje, je jejich schopnost se bezproblémově integrovat s telefony Pixel. Funkce jako real-time překlad a adaptivní zvuk, který se automaticky přizpůsobuje okolnímu hluku, z nich činí velmi zajímavý produkt, který může výrazně přesahovat standardní očekávání od sluchátek.

Můžete vybírat z levnější řady Pixel Buds A a pokročilejší řady Pixel Buds Pro. Obě varianty jsme pro vás testovali.

Cena: 2690 Kč, 5745 Kč

Originální nabíječka

Originál je originál, jen u něho se můžete spolehnout, že vše bude fungovat na 100 %. Originální nabíječka od Google s výkonem 30 W (BA193575030685).

Google nabíječkaGoogle nabíječka

Cena: 690 Kč

Pixel Stand

Pixel Stand není jen obyčejná nabíječka; promění váš Pixel v interaktivní smarthome zařízení. Když je telefon na stojanu, můžete ho používat jako digitální rám s fotkami z Google Fotek, nebo jako pomocníka s Google Asistenta. Nabízí rychlé bezdrátové nabíjení a umožňuje snadný přístup k ovládání domácích zařízení, což z něj dělá praktický a multifunkční doplněk pro každého Pixel uživatele.

V případě Pixel Stand je situace s dostupností mimořádně komplikovaná, podařilo se nám najít jen použité kusy na Amazonu a v US Google Storu se na něj čeká. Pokud by někdo byl při hledání úspěšnější, budeme rádi, když se podělí v komentářích.

Cena: 1854 Kč

Pixel Watch

Pixel Watch jsou plně integrovány s ekosystémem okolo zařízení Pixel a poskytují přístup k notifikacím, zprávám a telefonním hovorům. S řadou senzorů pro sledování zdravotního stavu a fitness funkcí, jako je GPS a sledování srdečního tepu, jsou Pixel Watch fajn doplňkem pro každého „pixeláka“. Běží samozřejmě na Wear OS, což je asi to nejmenší překvapení a díky spolupráci s Fitbitem poslouží dobře i na sport.

Opět máte na výběr mezi první a druhou generací hodinek. První generace (kód 17021651) je k sehnání i u nás. Jen si dejte pozor na nic moc výdrž, která je bohužel jedna z nevýhod u Wear OS a u první generace Pixel Watch to platí dvojnásob, jak jste se mohli dočíst v naší recenzi.

Google Pixel Watch 41mm

Kde koupit:

Cena od: 6 290 Kč

Cena: 6590 Kč, 10025 Kč

Další příslušenství

Kromě hlavních hvězd jako pouzdra, sluchátka a hodinky, nabízí Google také řadu dalšího příslušenství, které zlepšuje celkovou uživatelskou zkušenost. Nabíjecí kabely, adaptéry, ochranné fólie na displej i reproduktory. Nám nezbývá, než doufat, že Google zpřístupní plnou nabídku svého Store i pro ČR co nejdřív.

Google Pixel 8

Kde koupit:

Cena od: 15 490 Kč

Google Pixel 8 Pro

Kde koupit:

Cena od: 20 490 Kč

Používáte pro Google Pixel originální příslušenství?

Zdroj: Google Store

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)