Máte Google Pixel? S instalací Androidu 12 raději počkejte, uživatelé mají velké problémy

Google Pixel android 12 problémy

Spolu s vydáním řady Pixel 6 jsme se konečně dočkali také nového systému Android 12. Ten totiž dorazil i na starší telefony Google Pixel a to pouze několik desítek minut poté, co skončila konference Pixel Fall Launch.

Máte Google Pixel? S instalací Androidu 12 raději počkejte

Velké množství uživatelů si tak logicky nový systém stáhlo a nainstalovalo, což ale nebyl (pro některé z nich) nejlepší nápad. Někteří uživatelé si totiž stěžují na náhodné pády aplikací a abnormálně rychlé vybíjení baterie. Tovární restart prý také nepomůže. Jeden z uživatelů to zkoušel a nevyřešil tím vůbec nic. Další lidé zkoušeli spustit telefon v nouzovém režimu, aby se ujistili že problém nesouvisí s žádnou konkrétní aplikací a také bez úspěchu. Majitelé Pixelů 4 si navíc stěžují, že jim zlobí odemykání přes Face Unlock.

Zatím není jisté, jak velkého množství uživatelů se tyto nepříjemnosti týkají. Pokud ale máte Pixel a ještě jste na Android 12 neaktualizovali, doporučujeme počkat než se situace vyjasní.

Jak jste zatím spokojeni s Androidem 12?

Zdroj: phonearena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)