TOPlist

Podívejte se: Google nalákal na Pixel 9 Pro a poodhalil jeho nový design!

Google Pixel 9 Pro
  • Google se letos chystá představit své telefony dřív, než má ve zvyku
  • Řada Pixel 9 zřejmě dorazí už v srpnu a doprovodí je nové hodinky
  • V krátké upoutávce Google nalákal na vrcholný model Pixel 9 Pro (XL)

Google letos nepřestává překvapovat. Nejenže u nás spustil svůj obchod s hardwarem a poprvé na tuzemský trh oficiální cestou vyslal smartphone Pixel 8a, ale příští sérii oblíbených chytrých telefonů uvede s pořádným předstihem. Jak jsme vás již informovali, na 13. srpna 2024 je plánovaná konference Made By Google, na níž jsou kladena vysoká očekávání. Krátce po oznámení data přišel Google s velmi zajímavým videem.

Kalifornský technologický kolos v krátké upoutávce nalákal na vyhlíženou vlajkovou loď Google Pixel 9 Pro, popřípadě Pixel 9 Pro XL. Ta má dle dřívějších úniků dorazit s novým designem, jehož hlavní dominantou bude vystouplý ostrůvek pro fotoaparáty ve tvaru pilulky, jenž tentokrát nebude zasazen do kovového pruhu. Nové video tento úkaz nenápadně potvrzuje.

AI… meet IX at Made by Google

AI… meet IX at Made by Google

Co se týče konstrukčního zpracování telefonu, všimnout si dále můžeme plochých hran, díky nimž se po vizuální stránce přiblíží iPhonům od Applu.

V současné době se předpokládá, že příští Made By Google bude soustředěno nejen na hardware v čele s řadou Pixel 9 a chytrými hodinkami Pixel Watch 3 a Pixel Watch 3 XL, ale také na softwarové vychytávky spjaté zejména s umělou inteligencí Gemini. Současně se máme těšit na novinky související s operačním systémem Android jako takovým.

Jak se na příchod řady Google Pixel 9 těšíte vy?

Zdroj: YouTube

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)