Kompaktní vlajka! Google Pixel 8 bude tvrdou konkurencí nejen pro Galaxy S23

Google Pixel 8
  • Google Pixel 8 má být menší než jeho předchůdce
  • Uvidíme tak další kompaktní vlajku a konkurenta pro základní Galaxy S23
  • Americká firma jej pravděpodobně poodhalí už na květnové konferenci Google I/O

Trh s menšími vlajkovými telefony s Androidem se postupně stabilizuje. V dnešní době máme na výběr z několika zajímavých kousků, ať se bavíme o základní Galaxy S23, nebo třeba Zenfonu 9 od Asusu. Podle nejnovějších zpráv, které máme od Rosse Younga by se mohla letos na trh dostat další kompaktní vlajková loď. A to rovnou od Googlu.

Nejnovější únik od Rosse Younga naznačuje, že bude mít Pixel 8 menší zobrazovací panel než jeho předchůdce. Konkrétně se má jednat o 6,16palcový displej, který bude Google oficiálně zřejmě uvádět jako 6,2palcový displej. Současný Pixel 7 má velikost 6,3 palce, novinka bude tedy o něco menší. Americká firma pravděpodobně použije panel od Samsungu, což není nikterak překvapivé, výroba by pak měla začít v květnu.

Google Pixel 8 rendery

Vlajkové smartphony Pixel 8 a Pixel 8 Pro budou oficiálně představeny v říjnu, stejně jako každý rok, nicméně se dá očekávat, že na ně dojde řada na nadcházející konferenci Google I/O. Minulý rok totiž Google právě na této vývojářské konferenci poodhalil Pixely 7.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se těšíte na řadu Google Pixel 8?

Zdroj: gizmochina.com, mysmartprice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)