TOPlist

Jak snadno změnit (nejen) Pixel 8 Pro v profi kameru? Poslouží zajímavé příslušenství

neewer fotopříslušenství pixel 8 pro
  • Pixel 8 Pro je skvělý mobil s výborným fotoaparátem, ale horší ergonomií
  • Není možné s ním používat foto doplňky
  • Obojí řeší příslušenství od Neewer

Pokud jste si při pohledu na Photography Kit, který lze pořídit ke Xiaomi 14 Ultra říkali, že by vám se něco podobného líbilo na vašem Pixelu, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Neewer, která vyrábí různé příslušenství pro fotografování a natáčení, nabízí zajímavou sadu příslušenství.

Geniální na celém konceptu je, že se jedná vlastně o skládačku. Nejprve koupíte klec, kterou musíte vybrat podle vašeho telefonu. Neewer podporuje více značek, v nabídce je nejen Pixel 8 Pro (GA04890-GB), ale také Samsung S24 Ultra (SM-S928BZKHEUE) nebo iPhone 15 Pro Max (MU793SX/A) a další. Dále na ni začnete nabalovat další příslušenství.

NEEWER PA023 Metal Cage For Apple iPhone 15 Pro with Handheld Kit

NEEWER PA023 Metal Cage For Apple iPhone 15 Pro with Handheld Kit

Google Pixel 8 Pro

Kde koupit:

Cena od: 20 490 Kč

Na výběr jsou držáky pro lepší úchop, redukce pro nasazení filtrů, filtry, širokoúhlá předsádka nebo dokonce rybí oko či blesk. Kromě toho, že klec umožňuje rozšíření vašeho mobilu, působí také jak ochrana před rozbitím například při pádu.

Cena: 2050 Kč (81.99 €)

Máte nějaké foto příslušenství pro Pixel 8 Pro?

Zdroj: Neewer

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)