Evropská cena za Pixel 7a už není tajemstvím. Google opět nadělí i něco “zdarma”

Google Pixel 7a
  • Pixel 7a uniká na prospektu francouzského prodejce
  • Bude dražší než loňský Pixel 6a
  • Zdarma k němu dostaneme sluchátka Pixel Buds A

Na konferenci Google I/O, která se bude konat již tuto středu se nám konečně odhalí všechny softwarové i hardwarové novinky. Mezi nimi bude samozřejmě i Google Pixel 7a, jehož recenze vznikla ještě týden před oficiálním představením. Nyní se na internet dostala i cena, kterou bude americká firma za svůj odlehčený model požadovat v Evropě.

Francouzský prodejce Fnac na jednom z prospektů prozrazuje evropskou cenu, která má činit 509 eur. To je v přepočtu asi 12 000 korun a mezigeneračně tak “áčko” o 50 eur zdraží. Google se nám bude snažit zavděčit bonusem za předobjednávku, který zahrnuje sluchátka Pixel Buds A. Není sice úplně jisté, zda náhodou nejde o exkluzivní nabídku tohoto prodejce, ale spíše to vypadá, že skutečně dostaneme bezdrátová sluchátka v ceně 99 eur po celé Evropě.

google pixel 7a fmac

Už teď jsme zvědaví na to, jak se bude ve skutečnosti Pixelu 7a dařit a to nejen v Evropě, ale po celém světě. Cenově se totiž blíží Pixelu 7, který má minimálně lepší hlavní fotoaparát.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na cenu nového Pixelu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)