Novým Pixelům samovolně praská fotoaparát. Google vinu odmítá a neuznává reklamace

Google Pixel 7 prasklý fotoaparát

Telefony Google Pixel trápí po celá léta řada problémů, se kterými se u ostatních značek setkáte jen těžko. Snad každou generaci provázel nějaký problém a jinak tomu není ani u řady Google Pixel 7. U některých kusů se totiž samo od sebe rozbije sklíčko u zadního fotoaparátu.

Počet uživatelů, kteří se s tímto problémem setkávají se neustále zvyšuje, avšak Google odmítá převzít odpovědnost a řešit případné reklamace. Někteří uživatelé na Redditu se s problémem obrátili přímo na Google, ale nemělo to žádný výsledek. Jako argument jeden z nich použil vlákno, ve kterém si lidé na tento problém stěžují, ale zástupci firmy neustále opakovali, že se záruka nevztahuje na fyzické poškození.

google pixel 7 pro prasklý fotoaparát

Zatím není jasné, co přesně praskání způsobuje. Někdo tvrdí, že s tím má co do činění kovový rám okolo fotoaparátu, což by dávalo smysl. Předloňské Pixely 6 ho totiž nemají a podobnými problémy netrpí.

Setkali jste se u telefonů Pixel s nějakými problémy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)