Google Pixel 6a prý klepe na dveře. Mrkněte na údajné specifikace

Google Pixel 6a

Telefony Google Pixel 6 patřily jistě k nejočekávanějším modelům minulého roku. Ambice se se (alespoň do určité míry) podařilo naplnit a tak není divu, že americká firma chystá model Google Pixel 6a. Právě telefony “ačkové” řady patří k těm nejprodávanějším od Googlu, jelikož nabízí skvělý zážitek, na který jsme u Pixelů zvyklí v kombinaci se zajímavou cenou. Nyní jeden z leakerů odhalil předpokládané datum představení.

Google Pixel 6a by se mohl představit v květnu

Leaker Max Jambor ve svém příspěvku sdělil, že telefon Google Pixel 6a bude představen v květnu na konferenci Google I/O. Před několika dny zároveň unikla informace o tom, že se americký gigant chystá v podobném období na představení svých hodinek Google Pixel Watch. Že bychom se tedy dočkali představení obou produktů na jedné konferenci? Možná.

Google Pixel 6a

Telefon Pixel 6a má disponovat snímačem Sony IMX363 s rozlišením 12,2 Mpx (který se nachází v Pixelech již od roku 2018) v kombinaci s 12Mpx ultraširokým objektivem Sony IMX386. Jinak ale můžeme počítat s čipsetem Google Tensor či OLED displejem se čtečkou otisků prstů a průstřelem. Vypadá to tedy, že se Google rozhodl ušetřit hlavně na fotoaparátech. Nenechte se ale zmást. Například Google Pixel 5 z roku 2020 (se stejným snímačem) produkuje i na dnešní poměry velice dobré snímky.

Jak se těšíte na Google Pixel 6a?

Zdroj: gizmochina.com, 91mobiles.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)