TOPlist

Pixel 6 se může snadno stát předraženým těžítkem, stačí provést tovární reset

pixel 6 smrt
  • Telefony Google Pixel 6 čelí vážnému problému
  • Obnovení do továrního nastavení jim může přinést smrt
  • Google o problému ví, ale řešení zatím není oznámeno

Majitelé telefonů Pixel 6 (GA02900-GB) mohou zažít nepříjemné překvapení. Obyčejné obnovení telefonu do továrního nastavení totiž může znamenat, že už nenaběhne. Smrt přichází bez varování a žádné metody oživení nezabírají.

Na problém upozornil uživatel s přezdívkou OF Tech na oficiálním fóru. Popisuje, že telefon chtěl uvést do továrního nastavení, ale telefon už nenaběhl. Pokusil se o opravu oficiálním nástrojem, ale protože má uzamčený telefon a navíc nejnovější verzi software, oficiální nástroje odmítají spolupráci. Na fóru už zareagoval zástupce společnosti Google a ujistil diskutující, že se o problému ví a řeší se, tím ale dobré zprávy skončily.

Google Pixel 6 Bricked After Factory Reset! English

Google Pixel 6 Bricked After Factory Reset! English

Uživatelé si stěžují na špatnou komunikaci, kdy navíc někteří mají už telefon v servisu, kde z problémů viní základní desku. A protože je telefon již po záruce, jsou uživatelé právem rozčilení. Chyba nesouvisí s testováním betaverze Androidu 15, všichni postižení popírají, že by byli registrováni v beta programu.

Problém se řeší i na jiných místech, například na Redditu. Ozvali se i majitelé Pixelu 6a a 7a, ale jestli jde opravdu o stejný nebo jen podobný problém není jasné.

pixel 6 chyba flash

V každém případě pokud vlastníte telefon Pixel 6, doporučujeme vyhnout se obnovení továrního nastavení, pokud je to aspoň trochu možné, než se problém vyřeší.

Máte telefon Pixel 6?

Zdroj: Google, Reddit

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)