Google Pixel 4a: známe design i parametry. Co můžeme očekávat?

google pixel 4a

O očekávaném telefonu od Googlu toho víme poměrně dost. Známe přibližnou podobu i kompletní specifikace. Díky xlekas7 však nyní známe design Google Pixel 4a a to díky CAD renderům. Ty ukazují, jak bude telefon vypadat, ale také popisuje rozměry, fotoaparát a další informace. Očekává se, že telefon bude oficiálně představen již brzy. Konkrétně 22. května.

Stejně jako v loňském roce bude Pixel 4a z hlediska designu pouze o něco menší verzí Pixelu 4. Společnost použila polykarbonát, ovšem hlavní filozofie a zůstala stejná. Na přední straně však nově nalezneme průstřel v levém horním rohu a menší čelo, jelikož se zde nenachází Soli radar ani čtečka obličeje.

Klíčové specifikace Google Pixel 4a:

  • 5,83″ OLED displej
  • zadní 12,2 megapixelový fotoaparát
  • přední 8 megapixelový fotoaparát
  • 3080 mAh baterie
  • čipset Snapdragon 730
  • 64 a 128 GB úložiště

Complete look of Google Pixel 4a Just Black (based on leaked CAD drawings)

Complete look of Google Pixel 4a Just Black (based on leaked CAD drawings)

Co se týče samotné ceny, tak by měla být stejná jako v případě Pixelu 3a, tedy 399 dolarů, což je asi 9 900 korun bez daně. To nám dává smysl, jelikož Apple uvedl iPhone SE za stejnou cenu.

Líbí se vám design Google Pixel 4a?

Zdroj: pigtou.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)